PRAVA GOLIJADA / Vatreni zabio dva pogotka hitu španjolske lige, a za to mu je trebalo samo pet minuta

22.4.2023.
15:13

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir zabio je dva pogotka za Osasunu u susretu 30. kola španjolske La Lige protiv Betisa.

Domaćini su sjajno otvorili susreta i dva ptua zatresli protivničku mrežu u razmaku od 11 minuta. Asistirao je Kike Baraja, a zabijao Ante Budimir.

BRAVO MAJSTORE /

Budimir zabio za Osasunu u novom remiju, bio je najbolji pojedinac u momčadi: Utakmicu obilježili kartoni

Dva gola u pet minuta

Prvi pogodak pao je u šestoj minuti susreta kada je Baraja proigrao hrvatskog napadača, koji se sjajno snalazi u protivničkom kaznenom prostoru i šalje loptu u donji lijevi kut.

Pet minuta kasnije uigrana kombinacija Baraja - Budimir je ponovno šokirala goste. Ubacio je Baraja u kazneni prostor, a Vatreni visoko skočio i glavom pospremio loptu u mrežu.

Ipak gosti se vraćaju i zabijaju nekoliko minuta kasnije za 2:1. Do kraja prvog dijela Osasuna je povisila prednost na 3:1 preko Moncayola.

Pogodak Budimira možete pogledati OVDJE.

Osasuna je osmoplasirana momčad La Lige s 41 bodom, dok je Betis peti s 48 bodova, tri manje od pozicije koja direktno vodi u Ligu prvaka.