VATRENI SE NE MOŽE POMIRITI S PORAZOM OD JUVEA: / 'Inter nije izgubio, rezultat nema veze s našom predstavom'

Za oba sastava su bodovi bili iznimno važni. Juventus se bori s Napolijem za naslov prvaka, a Inter s rimskim klubovima Romom i Lazijem za Ligu prvaka.

29.4.2018.
10:39

U derbiju 35. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju u Milanu pobijedio Inter 3-2 postigavši dva gola u posljednjih pet minuta utakmice.

LUDI DERBI U MILANU: /

Mandžo krvario, Perišić inicirao vodstvo, prvaci izjednačili iz mrtvog kuta, bljesak Higuaina

Juve je poveo u 13. minuti golom Douglasa Coste, a kada je pet minuta kasnije domaćin ostao s igračem manje činio se kako će torinska 'Stara dama' osvojiti možda i ključne bodove u borbi za Scudetto. Inter je izjednačio u 52. minuti golom Maura Icardija kojem je to bio 27. gol ove sezone.

Joao Cancelo je sjajno ubacio, a Icardi zabio glavom za 1-1. Do potpunog preokreta došlo je u 65. minuti, a najzaslužniji za pogodak Intera bio je Ivan Perišić. Hrvatski reprezentativac je sjajno probio po krilu, slomio Cuardada i potom uputio oštru loptu koju je Andrea Barzagli nespretno zabio u vlastitu mrežu.

U 84. minuti niti sjajni Handanovič nije mogao ništa, a izjednačenje Juventusu je donio Cuardado. Samo dvije minute kasnije Juventus je stigao i do trećeg gola, a junak je postao do tada nevidljivi Gonzalo Higuain.

Takav rasplet utakmice pogodio je sve u Interu pa nitko od igrača poslije susreta nije stao pred novinare.

Međutim, neki su se obratili fanovima preko društvenih mreža. Marcelo Brozović jedan je od njih.

"Dali smo svoje srce i dušu. Inter nije izgubio. Rezultat je ovisio o nečemu što nema veze s našom predstavom", napisao je Brozović uz dodatak 'Sempre Forza Inter'.