VATRENI NI KRIV NI DUŽAN ZABIO SVOJ 10. GOL: / Luda utakmica odigrana je u Frankfurtu

Ante Rebić zabio za 1-0 Frankfurta protiv Hoffenhaima Andreja Kramarića

2.3.2019.
16:30
Screenshot

Frankfurt je u subotu u 24. kolu Bundeslige na domaćem terenu, u ludoj utakmici slavio protiv Hoffenhaima, slavio s 3-2. Bio je to jedan dramatičan susret u kojem su domaćini preokrenuli zaostatak od 1-2 pogotcima u posljednjim minutama dvoboja...

[VIDEO] EINTRACHT NA HRVATSKO-SRPSKI POGON: /

Rebić zabio sjajan gol u velikoj pobjedi Frankfurta

Rebić zabio za 1-0

Reprezentativni hrvatski napadač Ante Rebić tijekom prvog poluvremena zabio je za 1-0 svog Frankfurta. Bio je to sp(r)etni pogodak Rebića u 20.minuti. Filip Kostić, 26-godišnji srpski igrač, izveo je slobodni udarca s nekih 20-ak metara od gola, a njegova lopta je na putu prema mreži pogodila Rebića u glavu, promijenila smjer i prevarila golmana Baumanna.

Vrijedi spomenuti kako je Rebiću ovo bio 9. bundesligaški pogodak u tekućoj sezoni, ukupno 10 u svim natjecanjima.

Dva gola pala u posljednjim trenucima susreta

Izjednačujući pogodak za Hoffenhaim zabio je Joelinton u 43. minuti, dok je za 2-1 strijelac bio Belfodil u 60., da bi se potom domaćini vratili u igru golom Hallera iz 89. minute. I kada se činilo da je sve gotovo u Frankfurtu, u petoj minuti sudačke nadoknade veliko slavlje domaćinima donio je Paciencia golom.

Bayer rutinski protiv Freiburga

Bayer Leverkusen je rutinski stigao do pobjede protiv Freiburga 2-0, a golove su zabili Charles Aranguiz (4) i Leon Bailey (73). Tin Jedvaj je odigrao cijeli susret za 'apotekare'. RB Leipzig je na gostovanju pobijedio Nurnberg sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Lukas Klostermann u 40. minuti. Domaćin je u 10. minuti imao jedanaesterac, ali je Hanno Behrens pogodio vratnicu.

Fortuna deklasirala Schalke

Fortuna je deklasirala Schalke pobijedivši u Gelsenkirchenu sa čak 4-0, a golove su zabili Lukebakio (35-11m), Kownacki (62, 84) i Raman (68).

Večeras se još sastaju Borussia Moenchengladbach i Bayern, a Bavarci imaju priliku pobjedom dostići vodeću Borussiju Dortmund koja je u petak izgubila kod Augsburga sa 1-2. Domaći su poveli sa 2-0 zahvaljujući bivšem igraču Borussije Ji Dong-wonu (24, 68), da bi na konačnih 2-1 smanjio Paco Alcacer (81).

Borussia je tako ostala na 54 boda, tri više uz utakmicu više od drugog Bayerna. Treći je RB Leipzig sa 45 bodova.

REZULTATI: Eintracht - Hoffenheim 3-2 (REBIĆ 20, Haller 88, Paciencia 90+6 / Joelinton 43, Belfodil 60) Schalke - Fortuna 0-4 (Lukebakio 35-11m, Kownacki 62, 84 Raman 68) Bayer Leverkusen - Freiburg 2-0 (Aranguiz 4, Bailey 73) Nurnberg - RB Leipzig 0-1 (Klostermann 40) Hertha - Mainz 2-1 (Grujić 50, Stark 60 / Stark 46-ag)

Večeras: Borussia Moenc. - Bayern Munchen

U petak: Augsburg - Borussia Dort. 2-1 (Ji Dong-won 24, 68 / Alcacer(81)

U nedjelju: Stuttgart - Hannover Wolfsburg - Wrder Bremen