VATRENI ĆE BRZO POSTATI MILJENIK NAVIJAČA: / Pašalić u najvećem derbiju zabio prvijenac za novi klub

U derbiju šestog kola ruske Premier lige nogometaši CSKA-a su pred svojim navijačima preokretom došli do pobjede protiv velikog gradskog rivala Spartaka.

12.8.2017.
18:38
Screenshot

Poveo je Spartak u 48. minuti pogotkom hrvatskog reprezentativca Marija Pašalića kojem je to premijerni gol u dresu novog kluba. Pašalić je prije nekoliko dana stigao na posudbu iz Chelseaja i brzo je pokazao navijačima da će biti pojačanje. U prošlom kolu je asistirao u pobjedi protiv Arsenala iz Tule (2-0), a sada je upisao i prvi pogodak.

START IZ SNOVA: /

Vatreni u prvom pravom nastupu za novi klub oduševio navijače asistencijom i nesebičnošću

Drugi poraz Spartaka

Na njegovu žalost, taj gol nije na kraju bio dovoljan ni za bod. Georgij Ščenikov je izjednačio u 83. minuti, a samo minutu kasnije je pobjedu CSKA-u osigurao Vitinho.

Pašalić je odigrao cijelu utakmicu, a njegovom je Spartaku ovo bio drugi ovosezonski poraz.