VARDYJA ČEKA TEŠKA KAZNA: / Kiks protiv Bilićeve momčadi nije najgore što se dogodilo Leicesteru

Leicester je jučer remijem protiv West Hama (2:2) propustio napraviti još korak bliže prema naslovu prvaka.

18.4.2016.
9:25

No, bod je još i odličan za Leicester, koji je bio na pragu poraza, ali je Ranierijevu momčad pogotkom u 94. minuti s bijele točke spasio Ulloa. Domaćin je pao u igri nakon što je zbog dva žuta kartona u 56. minuti isključen James Vardy. Strijelac prvog pogotka za domaćina simulirao je prekršaj za jedanaesterac pa ga je sudac Jonathan Moss morao drugi put opomenuti na utakmici i poslati ranije u svlačionicu.

Kazna teža od jedne utakmice

Isključenje je toliko razbjesnilo najboljeg strijelca "lisica" da je sucu utakmice izgovorio nekoliko uvreda poput "je*** pi***", zbog kojih bi mogao zažaliti. Ukoliko je sudac bio pedantan i unio sve u zapisnik, kazna za Vardyja mogla bi biti i dulja od jedne utakmice, koliko je uobičajena suspenzija za crveni karton.

Time bi se u posljednjim kolima dodatno izdramatizirala borba za naslov, koji Leicester pokušava osvojiti po prvi put u klupskoj povijesti.