VAR ZASJENIO POLUFINALE COPE: / Tri gola poništena u remiju Gremija i Flamenga

3.10.2019.
10:02

Gremio i Flamengo su odigrali neriješeno 1:1 u srijedu navečer u Porto Alegru u prvoj polufinalnoj utakmici Copa Libertadoresa.

Golom Pepea u 88. minuti spašen je Gremio, osvajač Copa Libertadoresa 2017., od poraza na domaćem terenu. Flamengo, superiorniji tijekom cijele utakmice, poveo je pogotkom Bruna Henriquea u 69. minuti, a tri gola su mu bila poništena nakon intervencije VAR-a.

ŠPANJOLCI SE RASPISALI O PORUCI KOJU JE RAKITIĆEVA ŽENA POSLALA TRENERU: /

Oglasila se uoči utakmice s Interom

Uzvratna utakmica se igra 23. listopada na Maracani u Rio de Janeiru. U finalu 23. studenog koje će se igrati u Santiago de Chileu, pobjednik ovog susreta će igrati protiv pobjednika drugog polufinalnog para između dva argentinska kluba River Plate i Boca Juniorsa.

U utorak je River Plate, branitelj naslova, pobijedio sa 3:1. Boca Juniors će pokušati preokrenuti rezultat u uzvratu 22. listopada na Bomboneri.