LIVERPOOL SE OSRAMOTIO I DOŽIVIO JEDAN OD NAJTEŽIH PORAZA IKADA: / Aston Villa prvaku zabila čak sedam golova

Liverpool je u prvom poluvremenu primio čak četiri pogodaka

4.10.2020.
22:11

Nogometaši Aston Ville s velikih 7:2 pobijedili su aktualnog prvaka Liverpool i stigli do najvećeg iznenađenja ovosezonske Premierlige.

OGROMAN DEBAKL MANCHESTER UNITEDA: /

Mourinhov Tottenham na Old Traffordu do vrha napunio mrežu Crvenih vragova

Villa je povela u četvrtoj minuti golom Ollieja Watkinsona, a isti igrač u 22. minuti povisuje na 2:0. Liverpool je deset minuta kasnije smanjio zaostatak, zabio je Mohammad Salah, ali već u 35. John McGinn zabija za 3:1, a u 39. Watkins zabija svoj četvrti gol za velikih 4.1, rezultat kojim je završeno prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu Aston Villa je nastavila 'razbijati' aktualnog prvaka Engleske.

Trener Liverpoola Jurgen Klopp (desno)

Puna mreža

U 55. minuti Ross Bakley, koji je nedavno stigao u Villu na posudbu iz Chelseaja, zabija za 5:1, a pet minuta kasnije Salah smanjuje na 5:2.

U 66. i 72. minuti Jack Grealish postiže dva nova pogotka za velikih 7:2, a tim rezultatom je i završena utakmica.

Slavlje igrača Aston Ville

I United se 'obrukao'

Težak poraz u nedjelju pretrpiuo je i veliki Liverpoolov rival Manchester United, kojeg je na njegovom Old Traffordu deklasirao Tottenham s 6:1.

Prvi put u povijesti ManU i Liverpool su u istom danu primili po najmanje šest golova, a dodajmo i kako je Liverpool posljednji put primio sedam golova prije 57 godina kada je identičnim rezultatom izgubio od Tottenhama.

Srećom, po "Redse" nisu upisali i najteži poraz u povijesti kluba, to je i dalje 1-9 protiv Birmingham Cityja iz prosinca 1954.