ISTRA 1961 – RIJEKA 1-2: / Bišćanova momčad rutinski odradila prvo poluvrijeme pa strahovala za bodove u drugom

11.11.2018.
15:35
Pixsell

Nogometaši Rijeke pobijedili su kao gosti u utakmici 14. kola Prve HNL Istru 1961 sa 2-1 (2-0). Susret je odigran na stadionu Aldo Drosina, a sudio je pred 600 gledatelja Goran Gabrilo iz Splita.

UŽIVO: ISTRA 1961 – RIJEKA 0-2

Istra 1961: Čondrić, Oneto, Čuljak, Bosančić, Espinosa, Fuentes, Rodriguez, Sane, Ivančić, Grujević, Munoz

Rijeka: Sluga, Raspopović, Župarić, Escoval, Zuta, Pavičić, Lončar, Kvržić, Gorgon, Heber, Čolak

90' Kraj utakmice!

88' GOOOOOL! Smanjila je Istra, zabio je Komšić!

76' Pritisak Istre urodio je plodom i dao nekoliko prilika, ali realizacija nije bila dovoljno dobra pa nema promjene rezultata.

69' Iz igre je kod Istre izašao Rodriguez koji je ljuto pogledao trenera Rendulića očito nezadovoljan njegovom odlukom. Zamijenio ga je Iglesias.

60' U Puli se igra prava uspavanka u drugom dijelu. Riječani su zadovoljni rezultatom i povukli su se na svoju polovicu, a domaća momčad neuspješno pokušava probiti njihov blok.

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

45+2' - Poluvrijeme je na Aldo Drosini, Rijeka vodi sa 2-0.

35' - GOOOOL! Heber je ponovo kreator, nakon što je ubacio sa lijeve strane - Kvržić se odlično snašao u šestaestercu i pogađa iz blizine za 2-0!

33' - Fuentes je prošao u kazneni prostor s desne strane, ali nakon dodavanja domači napadači nisu bili precizni.

23' - Ubačaj iz slobodnog udarca za Istru, Rijeka ponovo sigurna u obrani

7' - GOOOOL! Antonio Čolak je zabio za 1-0. Heber je sjajno proigrao Čolaka koji je poentirao za vodstvo Rijeke!