GOST SLAVILI NA POLJUDU / Uvertira za derbi pripala Modrima: Pioniri Dinama izbacili Hajduk i prošli u finale Kupa

Dinamo je pobijedio rezultatom 1:0, a jedini gol je zabio Sven Šunta u 68. minuti

20.4.2022.
14:23
Miroslav Lelas/PIXSELL

Na dan derbija Dinama i Hajduka u Prvoj HNL u Splitu je odigrana i utakmica pionira tih klubova u polufinalu Kupa, a u njoj su uspješniji bili mladi igrači Dinama koji su pobijedili rezultatom 1:0.

SVE JE SPREMNO /

Može li Hajduk na Poljudu uhvatiti kakav, takav priključak za Dinamom? Evo gdje gledati najveći hrvatski derbi

Pobjedonosni pogodak za Modre postigao je Sven Šunta u 68. minuti, dvije minute prije kraja utakmice.

"Zasluženo smo pobijedili. Čestitao bih fer i korektnoj momčadi Hajduka, stožeru i ljudima koji su nas primili. Bili su stvarno super korektni", izjavio je trener Dinamovih pionira Dino Julardžija.

U finalu će pioniri Dinama igrati s boljim iz utakmice Osijeka i Zadra.