I TO BAŠ UOČI POVRATKA MEĐU VATRENE / Ugledni španjolski mediji raspalili po Modriću nakon novog debakla Reala

4.10.2021.
12:45

Nogometaši Real Madrida poraženi su u osmom kolu Primere na gostovanju kod Espanyola (1-2). Nakon šokantnog poraza u Ligi prvaka na Bernabeuu od moldavskog Sheriffa, Real je još jednom izgubio, i od povratnika u elitno društvo Espanyola.

Senzacija se nazirala u 17. minuti kada je pogodio Raul de Thomas, da bi u 60. minuti bivši igrač Barcelone Aleix Vidal povećao na 2-0. Počasni gol za Kraljevski klub zabio je Benzema u 71. minuti.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije, Luka Modrić, igrao je za Real do 62. minute, a nažalost nije baš impresionirao španjolske medije svojom igrom. Španjolski mediji Marca i AS ne krive Modrića izravno za kiks protiv Espanolya, ali ističu kako Hrvat nije odigrao dobru utakmicu.

IZNENAĐENJE U MADRIDU /

Real će Modriću ipak ispuniti najveću želju? 'Otvoreni su za tu ideju...'

'Žrtva Ancelottijeva plana'

Marca tako piše da Toni Kroos i Modrić nisu kontrolirali sredinu terena, dok AS navodi kako se Modrić dosta mučio s igrom u obrani u prvom poluvremenu, te da je vezni red katalonske ekipe bio superiorniji. Isto tako, slažu se da je ovo bila jedna od gorih Modrićevih utakmica ove sezone, a Marca, također, naglašava kako je Modrić bio žrtva lošeg plana trenera Carla Ancelottija.

Modrića sada čekaju nastupi za hrvatsku reprezentaciju, koja u petak gostuje kod Cipra i u ponedjeljak dočekuje Slovačku, a nažalost ispraćen je ovim ne baš lijepim kritikama.