Modri pod povećalom zbog dva prekršaja, Boysi trgali stolice na Etihadu

Boysi su navodno čupali sjedalice i bacali ih u teren

3.10.2019.
13:25

Dva dana nakon utakmice između Manchester Cityja i Dinama na Etihadu oglasila se Uefa. Naime, pokrenut je disciplinski postupak protiv oba kluba zbog ispada njihovih navijača. Englezi su pod povećalom zbog ubacivanja predmeta u teren, dok je uz to isto Dinamu na teret stavlja i pravljenje štete na stadionu.

PROCURILA SKANDALOZNA SNIMKA S ETIHADA: /

Zbog ovog bi se u Dinamu mogli zabrinuti

Kako javlja Daily Mail Boysi su navodno potrgali oko 150 stolica. Odluka u ovom slučaju bit će poznata 17. listopada, a za očekivati je da će Modri dobiti upozorenje i/ili biti novčano kažnjeni.

1500 navijača na tribinama

Nogometaši Dinama poraženi su u 2. kolu skupine C Lige prvaka s 2-0 (0-0). Hrabri Dinamo znalački se branio sve do 66. minute kada je gol za City postigao Raheem Sterling nakon dodavanja Ryada Mahreza, a na 2-0 je povećao 19-godišnji Phil Foden u petoj minuti sudačke nadoknade. Dinamo nije imao izrazitu šansu na utakmici, a engleski prvak se jako ispromašivao, pogotovu u prvom dijelu. Hrvatski prvak je pružio dobar otpor moćnome Cityu, čija momčad vrijedi 12 puta više od Dinamove, a taj otpor obećava pred sljedeće susrete u skupini.

Modre je s tribina pratilo oko 1500 navijača.