Prosinečki lud na debiju: 'Mater u p****'

Robert Prosinečki startao je porazom na klupi svog novog kluba Kayserispora. U sklopu 8. kola turskog nogometnog prvenstva njegova je momčad poražena kod kuće od istanbulskog Büyükşehira 1:0.

22.10.2012.
22:20

Jedini gol na Kadir Has Stadiumu zabio je Šveđanin Samuel Holmen u 62. minuti susreta, nakon čega je Prosinečki sočno opsovao.

Žuti je cijelu utakmicu po jakoj kiši skakao uz aut liniju, promočio do kože, no uzaludno. Upoznao je legendarni hrvatski nogometaš i navijače Kayserispora, koji su se žestoko potukli s policijom u poluvremenu.

Kayserisporu je to peti ovosezonski poraz, a momčad se nalazi tik iznad zone ispadanja na 15. mjestu na ljestvici.

Prosinečkom je Kayserispor drugi klub u samostalnoj trenerskoj karijeri nakon Crvene zvezde.