SERIE A / Tudor upisao drugu pobjedu otkako je na klupi talijanske momčadi

12.4.2024.
23:22
profimedia

Lazio je pred svojim navijačima svladao Salernitanu s uvjerljivih 4-1 (3-1) u prvoj utakmici 32. kola talijanske Serie A, što je druga pobjeda za hrvatskog stručnjaka Igora Tudora otkako je sjeo na klupu rimske momčadi.

JOŠ JEDNA U NIZU /

Bjeličin Union u gostima doživio novi poraz, Juranović zbog ozljede propustio utakmicu

Felipe Anderson je postigao pogotke u 7. i 35. minuti, Matias Vecino je pogodio u 14. minuti, a četvrti gol za Lazio postigao je Gustav Isaksen u 87. minuti. Jedini strijelac za Salernitanu bio je Loum Tchaouna u 16. minuti.

Domagoj Bradarić je odigrao cijelu utakmicu za Salernitanu i bio jedan od ponajboljih igrača koja će se u sljedećoj sezoni natjecati u Serie B, jer je uvjerljivo zadnja sa 15 bodova.

Lazio je sa 49 bodova privremeno zasjeo na sedmo mjesto, s bodom više i utakmicom više od osmoplasiranog Napolija. Bod više, ali dvije utakmice manje ima šestoplasirana Atalanta.

Vodeći Inter ima 82 boda, 14 više od drugoplasiranog Milana.