VATRENI STAVIO TOČKU NA I: / Pogledajte kako je genijalni Hrvat oduševio San Siro

U derbiju 33. kola Talijanske lige Inter je u Milanu pobijedio Napoli bez Higuaina s 2-0, a među strijelce se upisao i Marcelo Brozović.

16.4.2016.
22:50

Brozović je pogodio iz protunapada za 2-0 u 44. minuti, a napuljsku momčad je "načeo" Mauro Icardi već u 4. minuti susreta.

Tri Hrvata na travnjaku

Brozović, kojeg bi na Emiratesu htio vidjeti Arsene Wenger, i Ivan Perišić odigrali su cijeli susret kod domaćina, dok je Ivan Strinić nastupio za Napoli i zamijenjen je u 50. minuti. Hrvatski veznjak tako je zabio nakon dva mjeseca posta u Serie A, a to je bio njegov četvrti gola u natjecanju te ukupno sedmi u sezoni.

KAKAV TRANSFER: /

Za hrvatskog reprezentativca Arsenal Dinamu daje 15 milijuna funti?

Iner je jako pomogao Juventusu, koji vodi s 76 bodova - šest više od Napolija - a ima i utakmicu manje. Inter se pobjedom učvrstio na četvrtom mjestu s tri boda manje od trećeplasirane Rome, dok Fiorentini bježi pet bodova.

U nedjeljnim utakmicama 32. kola Serie A Juventus dočekuje Palermo, Atalanta Romu , Udinese igra protiv Chieva, Verona protiv Frosinonea, Fiorentina će ugostiti Sassuolo, Lazio Empoli, a Sampdoria igra protiv Milana .