Francesco Totti, legendarni 37-godišnji kapetan nogometaša Rome, pogotkom i asistencijom je predvodio svoju momčad do pobjede na Olimpicu protiv Udinesea u 28. kolu talijanskog prvenstva.

18.3.2014.
8:40

Vratio se Totti u momčad Rome nakon pauze zbog ozljede bedrenog mišića i doveo Vučicu u vodstvo u 22. minuti. Jednu odbijenu loptu pospremio je u mrežu udarcem s nekih 13-14 metara.

Destro je u 30. minuti udvostručio prednost domaćina, ali je Pinzi pogotkom u 51. minuti, udarcem lijevom nogom izvan kaznenog prostora, vratio nadu sastavu iz Udina.

Grčki branič Vassilis Torosidis odličnim je udarcem s više od 25 metara na dodavanje Tottija u 69. minuti ponovno donio Romi dva gola razlike. Dušan Basta je volejem lijevom nogom u 80. minuti zabio drugi gol za goste i postavio konačni rezultat.