TOTTENHAM JEDVA IZVUKAO BOD, VRATAR WATFORDA POKLONIO IM GOL: / Kovačić ušao silom prilika i slavio protiv Newcasltea

Hrvatski veznjak Mateo Kovačić igrao je za Chelsea od 43. minute

19.10.2019.
20:00

Reprezentativna stanka nije nimalo pomogla Tottenhamu, koji je u 9. kolu Premier lige na domaćem terenu protiv zadnjeg Watforda odigrao samo 1-1. Gosti su poveli u 6. minuti, a strijelac je bio francuski veznjak Abdoulaye Doucoure. Spursi, koji su prije toga izgubili od Brightona 0-3, te od Bayerna 2-7 u LP, tek su u završnici susreta uspjeli doći do remija pogotkom Deleja Allija (86).

Leicester je zahvaljujući preokretu svladao Burnley s 2-1, te se je probio na drugo mjesto na tabeli. Gosti su poveli preko Chrisa Wooda (26), a potom su Vardy (45) i belgijski veznjak Tielemans (74) svojim golovima donijeli pobjedu "lisicama".

Chelsea je došao do treće uzastopne pobjede i trećeg mjesta na ljestvici. Na svom stadionu svladao je Newcastle s 1-0 pogotkom Marcosa Alonsa u 73. minuti. Hrvatski veznjak Mateo Kovačić igrao je za Chelsea od 43. minute, kada je zamijenio ozlijeđenog Rossa Barkleyja.