'TI SI SE*ONJA': / Griezmann u bizarnom incidentu dobio dva žuta kartona u tri sekunde

Na bizaran je način novu sezonu španjolskog prvenstva otvorio jedan od najboljih svjetskih nogometaša Antoine Griezmann.

20.8.2017.
10:58
Screenshot

Njegov je Atletico Madrid gostovao kod novog prvoligaša Girone i već u 25. minuti gubio s 0-2. Kao da to nije bilo dovoljno problematično, Griezmann je odlučio dodatno otežati posao suigračima.

ČUDESNA VEČER ATLETICO MADRIDA: /

S igračem manje nadoknadili dva gola zaostatka i izbjegli poraz

Četiri utakmice suspenzije

U 67. minuti mu je sudac Juan Martinez Munuera pokazao žuti karton zbog simuliranja na što je Griezmann reagirao potpuno neprimjereno. Sudac je u službenom izvještaju napisao kako mu je Francuz rekao "ti si se*onja" zbog čega je, dakako, odmah dobio i drugi žuti karton i sada mu prijete četiri utakmice suspenzije.

Zanimljivo, Atletico je i s igračem manje uspio na kraju doći do boda. U 78. minuti je smanjio Correa, a sedam minuta kasnije je izjednačenje gostima donio Gimenez.