Ozlijedio se / Težak udarac za Hajduk: Nikola Kalinić nekoliko tjedana izvan stroja!

Modrima je ovo bio sedmi osvojeni Superkup, dok je Hajduk ostao na četiri trofeja.

10.7.2022.
19:34

Hajduk ostaje na tri tjedna bez devetke Nikole Kalinića. Bivši hrvatski reprezentativac jučer je zadobio frakturu drugog prsta desne noge, a njegov je Hajduk na kraju izgubio tu utakmicu nakon penala.

Splitska momčad objavila je da će Kalinić izbivati s terena, a on je jučer ostao u igri do 70. minute kada je umjesto njega ušao Jan Mlakar. Impresivno je što je Kalinić odigrao čak 55 minuta utakmice s ovom ozljedom, a osjetio se i pad igre Hajduka nakon njegovog izlaska.

Dinamo je osvojio Superkup pobijedivši na stadionu Maksimir Hajduk sa 4-1 boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što u regularnom dijelu nije bilo golova. Modrima je ovo bio sedmi osvojeni Superkup, dok je Hajduk ostao na četiri trofeja.