STARA DAMA SE PROVLAČI / Juventus uz veliku sreću pobijedio Fiorentinu u Firenci

Gosti iz Torina su do pobjedničkog pogotka u prvoj minuti sudačke nadoknade stigli uz veliku dozu sreće

2.3.2022.
23:30

Nogometaši Juventusa u prvoj su današnjoj utakmici polufinala Talijanskog kupa u Firenci svladali domaću Fiorentinu sa 1-0 (0-0).

Gosti iz Torina su do pobjedničkog pogotka u prvoj minuti sudačke nadoknade stigli uz veliku dozu sreće jer je ubačaj Cuadrada pogodio domaćeg braniča Venutija, koji je stajao na pet metara od svog gola, a od njega se lopta odbila u mrežu.

TURIO GA DUŠAN /

Pogledajte kakvu je golčinu za Juventus zabio nevjerojatni Vlahović i to već u prvoj minuti utakmice. Da, srušio je i rekord

Uzvrat je na programu u Torinu 21. travnja.

U drugom polufinalnom paru su gradski rivali Milan i Inter u utorak 0-0, a njihov uzvrat će se igrati 20. travnja.

Finale je na programu 11. svibnja u Rimu.