ODUŠEVILI IH / Susjedi se klanjaju Hrvatskoj: 'Regija nikada neće imati ovakvu reprezentaciju'

26.3.2024.
23:40

Hrvatski nogometni reprezentativci osvojili su ACUD kup koji se održavao u Egiptu, u finalnom susretu izabranici Zlatka Dalića svladali su domaćina s 4-2 (1-1).

FANTAZIJA /

Navijači oduševljeni: 'Bravo naši, mumificirali smo ih!'

FANTAZIJA /

Egipat je poveo već u šestoj minuti, a strijelac je bio Rami Rabia. Nije se dugo čekalo na izjednačenje, a Nikola Vlašić je u 21. minuti sa 16 metara pogodio pod gredu suparničkih vrata. U 57. minuti Bruno Petković je glavom pogodio za 2-1, dok je finale odlučeno u 77. minuti kada je, također glavom, za 3-1 poentirao Andrej Kramarić. Potom je zabio i Lovro Majer, u 86. minuti je postigao gol za 4-1, dok je u 94. Mohamed El Shami dao pogodak za konačnih 4-2 Hrvatske.

Vatrenima su se poklonili i susjedi, pa im je tako bh. portal SportSport na Facebooku posvetio status:

"Regija nikada neće imati ovakvu reprezentaciju. Uvijek, ali uvijek prije utakmica Hrvatske, te ovo, te ono, slabi, otišli na izlet, a pobjede se redaju. Osvojila je Hrvatska ACUD Kup. U finalu pao Egipat. Čestitamo", napisali su.