ZA NJEGA NEMA DILEME / Sudački ekspert se oglasio o spornoj situaciji iz finala Europske lige u kojoj je sudjelovao Rakitić

31.5.2023.
22:58

Roma je u finalu Europske lige u Budimpešti protiv Seville povela u 35. minuti golom Paula Dybale.

JE LI U PRAVU? /

Rakitić je izgubio loptu i tražio prekršaj: Samo nekoliko sekundi kasnije Roma je povela u finalu

Akcija talijanske momčadi započela je tako što je loptu u krugu centra igrališta izgubio Ivan Rakitić.

Hrvatski veznjak tražio je prekršaj, no engleski sudac Anthony Taylor je samo pokazao da se igra dalje.

Mancini je uzeo loptu i gurnuo u prostor za Dybalu koji bježi obrani Seville i neobranjivo pogađa za 1-0.

Spornu situaciju za Marcu je komentirao španjolski sudački ekspert Pavel Fernandez.

"Nije bilo previše trzavica za engleskog suca u prvom poluvremenu. Andalužani su tražili prekršaj nad Rakitićem, ali nema riječi o prekršaju. Gol je regularan", rekao je Fernandez.