SUDAC SE OZLIJEDIO U POBJEDI REAL MADRIDA: / Pomoć mu ukazivali Realovi doktori, a fanovi Barce burno reagirali; 'Koga ćete uvesti kao zamjenu?'

Ekipu Reala još tri utakmice dijele do naslova prvaka, prvog nakon 2017. godine

11.7.2020.
10:03

U utakmici 35. kola Primere nogometaši Reala slavili su u Madridu nad Alavesom s 2-0 i tri kola prije kraja prvenstva imaju četiri boda više i bolji međusobni skor od Barcelone.

REAL STIGAO KORAK BLIŽE NASLOVU PRVAKA: /

Madriđani razbili Alaves i pobjegli Barceloni na velikih +4, Modrić briljirao

Alaves se u Madridu nije došao braniti, pa je Joselu već u 3. minuti pogodio gredu, ali je ipak Real poveo nakon prekršaja i kaznenog udarca kojeg je sigurno realizirao Kareem Benzema. Na 2-0 povećao je Marco Asensio nakon preciznog protunapada u u 50. minuti, na dodavanje Benzeme. Dokraja je "Kraljevski klub" znalački čuvao rezultat, te ga još tri utakmice dijele od naslova prvaka, prvoga nakon 2017. godine.

Opasan sudar

Utakmicu je obilježila i jedna pomalo bizarna situacija.

Sudac Gil Manzano ozlijedio se u 26. minuti, dok je rezultat bio 1:0 za Real, zbog čega je utakmica nakratko prekinuta. Manzano se sudario s jednim igračem Alavesa, a nakon toga su mu pomoć na terenu ukazali Realovi liječnici.

Tu situaciju možete pogledati OVDJE.

Jesus Gil Manzano i Realovi liječnici

Sudac je uspio završiti prvo poluvrijeme, no nije mogao više dijeliti pravdu u nastavku pa je tu funkciju u drugom dijelu preuzeo Rodriguez Caraballo, četvrti sudac te utakmice.

Reakcija Barceloninih navijača

Navijači najvećeg Realovog rivala i momčadi koja se s Kraljevskim klubom bori za titulu, Barcelone, taj su događaj prokomentirali na sarkastičan način.

"Sudac se ozlijedio i Real mu pomaže. Zašto ste sve učinili tako očitim?", "Kvragu, koga će Real sada uvesti kao zamjenu?" i "Manzano izlazi pod poluvremenom, a Carballo ulazi. Real je napravio prvu zamjenu", samo su neke od takvih reakcija.