SUDAC POGUBIO KONCE NA EL CLASICU: / Realovci su žustro prosvjedovali zbog ove dvije situacije, jesu li u pravu?

Nogometaši Barcelone i Real Madrida odigrali su 2-2 u 36. kolu španjolskog prvenstva

6.5.2018.
23:20

U rezultatski nebitnoj utakmici jer je Barcelona već ranije osigurala naslov prvaka, gledatelji su mogli vidjeti veoma uzbudljivu utakmicu u kojoj su poveli domaćini u 10. minuti golom Luisa Suareza. Ronaldo je izjednačio u 14. minuti, a prije kraja poluvremena Sergi Roberto je isključen zbog udaranja Marcela.

ATOMSKI EL CLASICO: Remi u ludoj utakmici na Camp Nou, Barcelona cijelo poluvrijeme igrala s igračem manje

Kada se očekivala dominacija Reala s igračem više, Messi je prekrasnim golom zabio za vodstvo Katalonaca. Konačnih 2-2 postavio je Gareth Bale golčinom u 72. minuti.

Dvije najvažnije sudačke pogreške na štetu Reala?

Ipak, kao što to obično biva u posljednje vrijeme, najviše će se pričati o sucu Alejandru Hernandezu.

HRVATSKI VEZNJAK KAKVOG NIKAD NISTE VIDJELI: Jordi Alba gutio Modrića, Luka mu žestoko uzvratio

Dvije sporne situacije na koje će se žaliti navijači Kraljevskog kluba odvile su se u drugom dijelu. Prvo je u 52. minuti Barca povela nakon asistencije Suareza, ali čini se kako je Urugvaja prije oduzeo loptu Varaneu uz prekršaj.

Druga situacija odvila se u 77. minuti kada je Jordi Alba srušio Marcela u kaznenom prostoru, čini se uz očigledan kontakt.