SUDAC ISKLJUČIO KADETA JER GA JE 'UVRIJEDIO' NA RAČUN DOSUĐENOG PENALA DINAMU: / Novi slučaj s poznatim sudačim arbitrom

Kulušić poslao u svlačionicu Ivana Laćea koji mu je poručio 'srami se penala u Mravincima'

30.9.2018.
16:28
Hrvoje Jelavic/PIXSELL

U nedjeljnoj utakmici 6. kola 1. HNL za kadete Hajduk je slavio na gostovanju kod Šibenika rezultatom 1-3. Međutim, susret je obilježio trenutak kad je glavni sudac utakmice Dario Kulušić poslao u svlačionicu domaćeg igrača Ivana Laćea, koji je sucu poručio "srami se penala u Mravincima" što je on shvatio kao uvredu, javlja "Nogometplus" putem svoje Facebook stranice. Laće je u 62. minuti dobio crveni karton pa se u zapisniku naša opaska 'vrijeđanje suca, srami se penala u Mravincima'...

Prije četiri dana, NK Sloga iz Mravinaca i Dinamo odigrali su na stadionu Glavica u Mravincama pokraj Solina utakmicu osmine finala, nakon koje se još povlače repovi. Za pobjedu Dinama i prolazak u osminu finala natjecanja zabio je Mario Budimir iz kaznenog udarca koji nije trebao biti dosuđen...

Tragičar utakmice, ni kriv ni dužan, postao je Mijo Juričić koji je u 79. minuti na podu loptu dirao rukom. Međutim, prije samog penala glavni sudac utakmice Kulušić morao je svirati prekršaj Kadziora nad Juričićem s leđa za domaće koji su, sasvim razumljivo, poludjeli na sučevu odluku. Porazgovarali smo s Mijom Juričićem, evo što nam je kazao.

'TRAGIČAR' PROTIV DINAMA ZA NET.HR: /

'Ako je prvenstvo smiješno, dajte bar neko natjecanje narodu. Jer, ovo je bila lakrdija'