STRAŠNA OZLJEDA BRANIČA FRANCUSKOG VELIKANA: / Pogledajte start nakon kojeg je završio krvav i bez svijesti

Teška ozljeda braniča obilježila je derbi

6.12.2018.
8:21

Bordeaux je u sjajnom susretu pobijedio St Etienne sa 3-2, a pobjednički pogodak domaćin je zabio u sudačkoj nadoknadi, a strijelac je bio Pablo. Gosti su poveli u 16. minuti golom Dionyja, izjednačio je Briand šest minuta kasnije, a Bordeaux je doveo u vodstvo Kamano iz kaznenog udarca u 57. minuti.

Niti radost domaćina nije dugo trajala. U 67. minuti sve je vratio na početak Khazri. Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, ukazao se Brazilac Pablo. Bez obzira na primljeni pogodak, najtužniji trenutak bilo je ipak nešto drugo.

Izgubio svijest

Sve je palo u drugi plan nakon grozne ozljede Nevena Subotića. Defanzivac St. Etienna bio je u skoku kada je na njega naletio golman njegove ekipe i koljenom ga udario u glavu. Nekadašnji defanzivac Borussije Dortmund izgubio je svijest, a u pomoć mu je odmah stigla medicinska ekipa St. Etiennea.

Subotić je tako svoj današnji nastup završio u 29. minuti, a nakon što je koliko-toliko došao do svijesti odvezen je na dodatne preglede.