SERIE A / Srbin debitirao za Milan pa odmah zabio: Mirko Marić zaigrao za Monzu

Milan je poveo u trećoj minuti pogotkom Tijjanija Reijndersa, na 2-0 je povećao u 41. minuti golom Jan-Carla Simica. Milan zaključio pobjedu u 76. minuti a strijelac je bio Noah Okafor.

17.12.2023.
14:54

Milan je u nedjelju u utakmici 16. kola talijanskog prvenstva kod kuće s 3-0 pobijedio Monzu.

BRAVO MAJSTORE /

Fenomenalni Filip Zubčić došao do drugog mjesta u Alta Badiji!

Mirko Marić ušao je u igru za Monzu u 55. minuti, a srpski stoper Simic ušao je u igru u 24. minuti zbog ozljede Thiawa, a samo 20 minuta mu je trebalo da se upiše u strijelce kao debitant.

Milan je ostao treći na ljestvici, ali sada ima 32 boda i smanjio je zaostatak za drugim Juventusom na pet bodova. Monza je 11. s 21 bodom.

Finale Svjetskog prvenstva rukometašica pratite u nedjelju od 19 sati ekskluzivno samo na platformi Voyo