KRALJEVI U PROBLEMIMA / Španjolci se raspisali o problemima u Realu: 'Ancelotti ima nekoliko dilema, a jedna od njih je i Modrić'

Marca se raspisala o dilemama Carla Ancelottija

30.1.2023.
18:42

U susretu 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid i Real Sociedad su odigrali 0-0. Real je imao goste na konopcima, ali nije uspio zabiti pogodak iz nekoliko izglednih prilika. Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je za domaćine od 77 minute.

PRGAVA FAMILIJA /

Hajduk se oglasio nakon što su saznali tko će im suditi derbi, jasno je što misle o tome: 'Deja vu. Svaka čast!

Ovim rezultatom "Kraljevski klub" se udaljava od vodeće Barce koja sada ima velikih pet bodova plusa, a oba kuba imaju i utakmicu manje. Prije nego što je na teren utrčao naš Luka, njegovu je poziciju pokrivao Dani Ceballos, veznjak koji godinama čeka na svoju priliku u Realu.

Popularna Marca sada piše kako bi Ceballos mogao biti Ancelottijeva zamjena za Modrića.

Nije to jedina dilema

"Kada je Hrvat u punoj snazi, on je neupitan za prvu momčad. No Modrić je često na klupi otkako se vratio sa Svjetskog prvenstva. Odlične vijesti za Ancelottija je to što ima spremnu zamjenu u Ceballosu. Tandem Kroos - Modrić više nije nedodirljiv u sredini terena", pišu Španjolci.

Španjolci dalje pišu kako je mogući razlog zašto je Modrić odmarao 120 minuta koje je odigrao protiv Atletico Madrida u Kupu kralja. Marca nadalje piše o dilemama Ancelottija te govore kako je problem i desni bek.

Inače je prvotimac bio Dani Carvajal, ali se on iz Katar vratio u lošem stanju te je Ancelotti njegovu poziciju "krpao" s Nachom, Odriozolom, Militaom, Vazquezom i Rudigerom. Navode kako je problem i desno krilo jer tamo Real nema standardnog igrača kao što ima na lijevoj strani u liku Viniciusa.