PRGAVA FAMILIJA / Hajduk se oglasio nakon što su saznali tko će im suditi derbi, jasno je što misle o tome: 'Deja vu. Svaka čast!

Ante Čulina će suditi susret Hajduka i Rijeke

30.1.2023.
17:33
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Hajduk je proteklog vikenda teško stradao na gostovanju u Puli gdje je Istra uvjerljivo slavila s 3:0. Splitski klub je tako pao na sedam bodova zaostatka za prvim Dinamom, koji ima i utakmicu manje.

LEGENDA BURNLEYA /

Sada je i službeno, Everton ima novog trenera: Lamparda su potjerali zbog loših rezultata, stiže 'čvrsta ruka'

U sljedećem kolu ih čeka Jadranski derbi protiv Rijeke, a ovu iznimno bitnu utakmicu sudit će Ante Čulina iz Zagreba. Naravno, u Hajduku nisu sretni ovom odlukom jer se svi još jako dobro sjećaju što se zadnji put dogodilo kada je Čulina vodio utakmicu Hajduka.

Bio je to susret sa Slaven Belupom u Koprivnici, kada je Čulina prekinuo utakmicu zbog izgreda Hajdukovih navijača. Cijela priča se zahuktala duelom Livaje i Solde u 35. minuti.

Jasna poruka iz Hajduka

Livaja je tada zaradio žuti karton, a potom je u sljedećem napadu oštro startao na Soldu. Domaći su protestirali i tražili isključenje Hajdukovog kapetana. U tom trenutku su navijači Hajduka počelo gađati raznim predmetima pomoćnog suca, a Čulina je na više od 15 minuta prekinuo utakmicu.

Slaven se na kraju uspio vratiti u susret koji je Hajduk vodio 2:0, a kasnije je trener Mislav Karoglan svašta izgovorio na konferenciji za novinare. Sada su iz Hajduka poslali znakovitu poruku; uz fotografiju Čuline su napisali:

"Deja vu. Svaka čast", i stavili hashtag Prgava familija.