ŠPANJOLCI RAZOČARANI MODRIĆEVOM PREDSTAVOM PROTIV CHELSEAJA: / 'Nije mu bilo ugodno, ugušili su ga...'

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real Madrid protiv Chelseaja

28.4.2021.
0:00

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Real Madrid i Chelsea su na stadionu Alfredo di Stefano odigrali 1-1.

SRAZ REALA I CHELSEAJA ZAVRŠIO BEZ POBJEDNIKA : /

Pulišić probio Courtoisa, Benzema uzvratio golčinom o kojoj će se dugo pričati

Gosti su poveli u 14. minuti golom Christiana Pulišića, a izjednačio je Karim Benzema u 29. minuti.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić je odigrao cijeli susret za "Kraljevski klub" i sudjelovao u akciji za izjednačujući pogodak, no nije se uspio nametnuti protiv veznjaka Chelseaja, pogotovo N'Goloa Kantea, koji su dominirali tijekom većeg dijela utakmice u sredini terena.

Militao najbolji

Madridski sportski list Marca najboljim pojedincem u momčadi Reala proglasila je braniča Edera Militaa, strijelac Benzema je drugi, a treći je vratar Thibaut Courtois.

Modrić je zauzeo šesto mjesto u momčadi Kraljevskog kluba.

"Hrvatu nije bilo ugodno, ali nije bio jedini. Chelsea ga je ugušio i nije mu dopustio da kontrolira igru", napisala je Marca o izvedbi "hrvatskog maestra".