ŠOU NA UTAKMICI LAZIJA I SAMPDORIJE: / Dva preokreta u sudačkoj nadoknadi, 10 minuta produžetka i crveni karton u ludoj utakmici!

Nogometaši Lazija i Sampdorije odigrali su atraktivnu utakmicu na rimskom Olimpicu

8.12.2018.
23:40

Nogometaši Lazija i Sampdorije odigrali su 2-2 (0-1) na rimskom Olimpicu u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 15. kola talijanske Serie A, a dva pogotka, po jedan na svakoj strani, postignuta su duboko u sučevom vremenu na kraju dvoboja.

Sampdoria je povela pogotkom Quagliarelle u 21. minuti i vodila do 79. minute, kad je Acerbi postogao izjednačujući pogodak. Gosti su u 92. minuti ostali bez isključenog Bereszynskog, da bi u 96. minuti Ciro Immobile realizirao kazneni udaraca za preokret i, činilo se, pobjedu Lazija. Međutim, u 100. minuti je Saponara sjajnim lobom postavio konačnih 2-2 i donio bod Sampdoriji.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj bio je u početnoj jedanaestorici Lazija, a iz igre je izašao u 53. minuti, kad ga je zamijenio Correa.