PLAVI VIDEO / Solitaire i 'A je to': Iz Dinama ismijali sudačke odluke VAR sobe

Iz Dinama tvrde kako je Bernauer sam sebe napucao u ruku, što po pravilima nije penal

19.2.2024.
23:31
Luka stanzl/PIXSELL

Dinamo je u 23. kolu HNL-a pobijedio Varaždin 1:0 na Maksimiru. Jedini strijelac na utakmici bio je Bruno Petković iz penala u 18. minuti, no junak Dinama je i Ivan Nevistić, koji je u 81. minuti obranio penal napadaču Varaždina Marku Dabri.

PROMAŠIO TEK JEDAN /

Petković golovima drži Jakira 'u sedlu': Više od pola njih ove sezone zabio je iz penala

Maxime Bernauer je skrivio penal nespretno igravši rukom u svom šesanestercu, a sudac Ante Terzić je nakon pomoći iz VAR sobe dosudio jedanaesterac za goste, što je izazvalo bijes kod domaćih. Trener Plavih, Sergej Jakirović smatra da to nije bio penal, a Dinamo je dan nakon utakmice na svojim društvenim mrežama ismijao VAR sobu, što možete pogledati OVDJE.

Na monitoru u koji gleda jedan od VAR sudaca prikazuje se Solitaire, a u pozadini svira glazba iz popularnog crtanog filma 'A je to'. Iz Dinama tvrde kako je Bernauer sam sebe napucao u ruku, što po pravilima nije penal, a osporili su i odluku iz 54. minute kada je u šesnaestercu Varaždina došlo do kontakta Boršića i Pierrea, a nije sviran penal za Dinamo.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.