Šokantna ozljeda u drugoj HNL: Igraču pukle obje kosti potkoljenice, hitna došla po njega

Susret najboljih ekipa druge HNL, Varaždina i Osijeka, obilježila je grozna ozljeda Leonarda Vuka.

12.2.2022.
16:34
Pixssel

U drugoj minuti susreta između Varaždina i Orijenta u drugoj HNL igraču Varaždina, Leonardu Vuku, pukle su obje kosti potkoljenice. Vuk se sudario s vratarom Kristianom Boglićem i ostao ležati nakon sudara.

Naime, golman Orijenta hto je izbiti loptu, ali je slučajno zahvatio i Vuka kojemu su pukle fibula i tibija. On je smjesta prevezan u bolnicu na operaciju, a novost o njegovoj stanju još ćemo čekati.

Igrači na terenu ostali su zaprepašteni, a kapetan Varaždina Igor Postonjski bio je uz svojeg suigrača sve dok ga nisu prevezli s terena, a nadamo se da će s Vukom sve biti u redu.

Varaždin je u konačnici pobijedio utakmicu s brzim preokretom zahvaljujući autogolu Dominika Mulca u 68. minuti i pogotku Nike Domjanića u 70. minuti za konačnih 2-1. Inače, ovo je bio derbi prvoplasirane i drugoplasirane momčadi druge HNL, a nakon pobjede Varaždin se probio na prvo mjesto.