Šok za Šahtar, Darijo Srna propušta Barcelonu!

Dva udarca doživio je Šahtar u 24. kolu ukrajinskog prvenstva.

9.4.2011.
22:57

Šahtar je nakon katastrofalnog 5:1 poraza od Barcelone u četvrtfinalu Lige prvaka, doživio novi šok. Još se jednom pokazalo da nesreća nikad ne dolazi sama, pa je momčad Mircee Lucescua pretrpjela prvi domaći poraza u prvenstvu ove sezone, a onda još ostala i bez kapetana.

Srna je ušao u igru tek u drugom poluvremenu, kad je Lucescu shvatio da njegova momčad teško stvara prilike protiv neugodnog gosta iz Kijeva, ali morao je izaći već nakon odigranih desetak minuta zbog ozljede butnog mišića. Po prvih vijestima iz Donjecka, Srna će zbog ozljede morati propustiti uzvrat s Barcelonom u utorak.

Svih devedeset minuta za Šahtar odigrao je Eduardo, ali teško da će to hrvatskog reprezentativca oraspoložiti nakon poraza. Utješno za ukrajinsku megamomčad zvuči podatak da Šahtar i dalje ima 12 bodova prednosti pred prvim kandidatom u borbi za naslov prvaka - Dinamom iz Kijeva.