NIJE MOGAO VIŠE / Čak je i slijepac otišao sa stadiona nakon što je Grbić primio tri gola u 15 minuta

Navijači su počeli napuštati stadion nakon što je Arsenal poveo 3:0

5.3.2024.
15:28

Ivo Grbić primio je u ponedjeljak šest golova u teškom domaćem porazu svog Sheffield Unitedaod Arsenala 0:6 u 27. kolu Premierlige.

NA STRELJANI /

Noćna mora za Ivu Grbića: Primio je šest golova u katastrofalnom porazu

Od tih šesst pogodaka, Grbić je primio čak tri u prvih 15 minuta utakmice. 'Topnici' su na gostovanju kod Sheffielda poveli u petoj minuti golom Martina Odegaarda, za 0:2 je zaslužan autogol Jaydena Booglea, a za 3:0 je zabio Gabriel Marinelli u 15. minuti.

Prva tri gola možete pogledati OVDJEOVDJE OVDJE.

Nakon što je Arsenal zabio prva tri gola, navijači Sheffielda su počeli odlaziti s tribine, a dan nakon susreta društvenim mrežama se dijeli snimka koja prikazuje da je sa stadiona otišao i jedan slijepi navijač, a kako je to izgledalo pogledajte OVDJE.

Uključujući ovih šest golova, Grbić je u samo četiri utakmice u kojima je branio primio čak 14 pogodaka.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi.