Prva HNL / Slaven Belupo se iz Zaprešića vraća s punim plijenom, Koprivničani ekspresno svladali Inter

Ovom pobjedom Slaven je preskočio Inter na sedmom mjestu ljestvice

28.4.2019.
18:52
Robert Anic/PIXSELL

Nogometaši Slaven Belupa u susretu su 31. kola Prve HNL kao gosti u Zaprešiću svladali Inter rezultatom 3:1.

Utakmicu je Slaven otvorio pogotkom lijevi bek Bruno Goda već u šestoj minuti susreta. U dosta izjednačenom susretu Inter je preko coneva došao do poravnanja rezultata, ali je Slaven pripremio ekspresan odgovor.

Sva tri boda na gostovanju Koprivničanima su osigurali Čanađija i Delić koji su u razmaku od sam dvije minute napunili mrežu Filipovića i stekli prednost nedostižnu za Zaprešićane.

Ovom pobjedom Slaven je preskočio Inter na sedmom mjestu ljestvice, koprivnički sastav sada ima 29, a zaprešićki 28 bodova, dok je deveta Istra 1961 sa 22 boda.