SLAVEN BELUPO PRESTIGAO HAJDUK: / Ekipa iz Koprivnice svladala Varaždin i preuzela peto mjesto

Svi pogoci u Koprivnici postignuti su u prvom poluvremenu

29.1.2021.
20:13

U prvoj utakmici 18. kola Prve HNL Slaven Belupo je kao domaćin svladao Varaždin sa 2-0 (2-0).

BIVŠI DINAMOVAC I NAJVEĆA ZVIJEZDA BIH PRVOLIGAŠA STALA U OBRANU ZDRAVKA MAMIĆA: /

‘Loše o njemu govore oni koji ga nisu upoznali…’

Strijelci za sastav iz Koprivnice bili su Glavčić (15) i Knoll (45+1).

Atrakcije u Koprivnici

Prvi pogodak na utakmici postigao je Glavčić izvrsno izvedenim slobodnim udarcem sa 20-ak metara kojim je prebacio živi zid gostiju nakon čega se lopta od grede odbila u mrežu. U samoj završnici prvog poluvremena Božić je osvojio loptu na sredini igrališta, a zatim lijepom loptom uposlio Nijemca Knolla u kaznenom prostoru Varaždina, a ovaj je potom mirno prebacio Horkaša za 2-0.

Drugo poluvrijeme proteklo je u mirnom čuvanju stečene prednosti domaćeg sastava.

Peti Slaven Belupo sada ima 20 bodova iz 17 utakmica, kao i šesti Hajduk koji je odigrao susret manje, dok je Varaždin ostao osmi sa 15 bodova, bod više uz dvije utakmice manje ima sedmi Šibenik. Na dnu su Istra 1961 sa 13 bodova iz 15 utakmica i Lokomotiva sa 12 bodova iz 16 utakmica.

Vodi Dinamo sa 39 bodova, drugi Osijek ima 36, a treća Gorica 30 uz utakmicu manje od vodećeg dvojca.