Raspucani Modri / Sjajno otvaranje Dinama u Europskoj ligi: Fenerbahce pao s četiri gola u mreži

Na Maksimiru je više od 20.000 navijača, koji prate prvu utakmicu Dinama u skupini koja konačno može donijeti prezimljenje u Europi

20.9.2018.
22:20
Sanjin Strukić/PIXSELL

Nogometaši Dinama u ovim trenucima igraju utakmicu prvog kola skupine D Europske lige. Na Maksimiru gostuje turski Fenerbahce, a Modri nakon sat vremena igre imaju vodstvo od 4:1.

U sjajnoj atmosferi pred 22.000 navijača Dinamo je poveo golom Šunjića u 16. minuti. Samo devet minuta kasnije vodstvo je podebljao Hajrović. Za oba gola asistirao je Gavranović.

Fenerbahce nakratko uzvraća početkom drugog dijela kada njihov prvi pogodak zabija Neustadter

Nije dugo trebalo da Modri ponovo odu na +2. U 57. minuti još jednom je zabio Hajrović. Tek tri minute poslije među strijelce se upisuje i Olmo, za velikih 4:1