SJAJNA VEČER HRVATA U BUNDESLIGI: / Iličević kreirao preokret HSV-a

Povremeni hrvatski reprezentativac Ivo Iličević zabio je u pobjedi HSV-a 3:2 protiv Stuttgarta. u 2. kolu Bundeslige.

22.8.2015.
20:41

Pogodio je uz desnu vraticu, matirao Tytona.Stuttgart je od 53. minute imao igrača manje. Neviđenu gluposti napravio je Florian Klein. U samo dvije minute zaradio je dva žuta kartona!

Olić od 66. minute

Bio je ovo dan preokreta, HSV je "kopirao" Bayern koji je, doduše s igračem manje uspio slaviti kod Hoffenheima, iako je gubio, primivši gol već u 9. sekundi.

KAKO IM SE TO MOGLO DOGODITI: /

Bayern primio najbrži gol u povijesti Bundeslige!

Ivica Olić igrao je od 66. minute, a pred sam kraj utakmice imao je stopostotnu priliku, ali je zakasnio par centimetara kod ubačaja s desne strane.

Pierre-Michel Lasogga izjednačio je za HSV u 84. minuti, a ofanziva domaćih potpuno se isplatila u minutu prije kraja. Iličević je u ovoj situaciji bio "predasistent", ubacio je za Lasoggu, koji je pronašao Johana Djoroua.

"Sretan sam zbog pobjede, uspjeli smo napraviti preokret", kazao je Iličević nakon utakmice.