ŠIBENIK OSTAO BEZ TRENERA: / Escobar odlazi nakon samo dva mjeseca na Šubićevcu

23.5.2021.
10:05

U posljednjem susretu posljednjeg kola Prve HNL prvak Dinamo je danas na stadionu Maksimir pobijedio Šibenik sa 1:0. Bio je to susret bez rezultatske važnost. Dinamo je i prije ovog kola osigurao naslov prvaka, dok je Šibenik siguran šesti.

Pobjednički pogodak Dinamo je zabio u 88. minuti, a strijelac je bio Stefan Milić na asistenciju Ivana Šaranića. Gosti su najbliže golu bili u 47. minuti kada je Martin pogodio stativu.

Odlazi Escobar

Nakon što je Šibenik i formalno potvrdio šesto mjesto i osiguranje prvoligaškog statusa, objavljeno je da ih napušta trener Sergi Escobar.

Escobar će sljedeće sezone voditi španjolskog drugoligaša Castellon, a klub je to i objavio na svojim stranicama. Španjolac je na Šubićevac stigao prije dva mjeseca, a zadatak mu je bio samo privesti sezonu kraju, što je i uspio.