SHEFFIELD JE UVJERLJIVO NAJGORA MOMČAD U ENGLESKOJ: / Teškom mukom izborili svoj drugi bod u 14 utakmica ove sezone

20.12.2020.
15:45

Iako su 50 minuta igrali s igračem više nogometaši Brightona nisu uspjeli na svom stadionu svladati posljednjeplasirani Sheffield United koji je odigravši 1:1 došao do svog drugog boda u ovoj sezoni Premier lige.

Gosti su u 40. minuti ostali bez Lundstrama koji je isključen zbog opasnog starta na intervenciju VAR-a. No, Sheffield United je unatoč brojčanom manjku poveo u 63. minuti golom Boglea. Brighton je uhvatio barem bod zahvaljujući pogotku Welbecka (87').

Na ljestvici je Brighton 16. sa 12 bodova, a Sheffield United je prikovan za dno sa samo dva boda. Vodeći Liverpool ima 31 bod, pet više od Evertona i šest više od Tottenhama.