SEVILLA SE NE ŠALI: / Na jednom od najtežih gostovanja utrpala četiri komada

U dvoboju 17. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je na gostovanju u San Sebastianu uvjerljivo pobijedila Real Sociedad s 4-0, a junak utakmice bio je trostruki strijelac Wisam Ben Yedder.

7.1.2017.
22:47
AFP, MIGUEL RIOPA

Francuski napadač je zabio golove u 26., 29. i 83. minuti, a u 73. minuti je asistirao Pablu Sarabiji za još jedan gol. Ben Yedder , koji je prošlo ljeto došao iz Toulousea, sada na kontu ima osam golova u španjolskom prvenstvu.

NEZAUSTAVLJIVI REAL DOJURIO DO REKORDA: /

Kraljevi gaze sve pred sobom, sjećate li se kad su zadnji put izgubili?

U tri utakmice 11 golova

Fantastična Sevilla je u posljednje tri utakmice u Primeri postigla čak 11 golova, a ovo joj je bila peta pobjeda u zadnjih šest ligaških nastupa. Posljednji je put na gostovanju u prvenstvu s četiri gola razlike slavila u svibnju 2010. protiv Racinga.

Na ljestvici vodi Real Madrid s 40 bodova, Sevilla se probila na drugo mjesto s 36 bodova, preskočivši Barcelonu koja ima dva boda manje, ali Katalonci su odigrali i utakmicu manje. Nadoknadit će je u nedjelju kada gostuju kod Villarreala.