SEVILLA - GETAFE 3:0: / U vrućoj utakmici na Ramon Sanchez Pizjuanu isključena oba trenera

Ivan Rakitić nije konkurirao za domaći sastav

6.2.2021.
23:49

Sevilla je na svom travnjaku s 3:0 (0:0) nadigrala Getafe u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 22. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Svi pogoci pali su u posljednjih 30 minuta dvoboja, a ključnom se pokazala situacija iz 54. minute, kad je Dakonam grubim prekršajem teško ozlijedio lijevi skočni zglob Lucasa Ocamposa koji je na nosilima iznijet s terena i morat će dugo izbivati s travnjaka. Dakonam je dobio izravni crveni karton, a u zbog žućne rasprave isključena su i oba trenera, Julen Lopetegui i Joseph Bordalas Jimenez.

'LUKA ZNA VLADATI SREDINOM': /

Marca pronašla ključnu točku u zastavljanju 'krvarenja' u igri Reala

Sevilla brojčanu prednost iskoristila u 67.

Sevilla je brojčanu prednost iskoristila u 67. minuti, kad je vodeći pogodak postigao Munir El Haddadi koji je ušao tek dvije minute prije u igru. U 87. minuti Argentinac Papu Gomez postigao je pogodak u debiju u dresu Seville, a konačnih 3:0 postavio je Youssef En Nesyri.

Bivši hrvatski reprezentativac, jedan od najboljih naših nogometaša Ivan Rakitić, nije konkurirao za domaći sastav na ovoj utakmici zbog nakupljenih žutih kartona.

Andalužani se probili na treću poziciju

Sevilla se pobjedom probila na treće mjesto La Lige s 42 boda, preskočivši Barcelonu koja ima 40 bodova. Vodeći Atletico Madrid ima 50 bodova, a drugi je Real Madrid s 43, do kojih je teško stigao pobjedom na gostovanju kod zadnje Huesce.