SETIEN ODLAZI S KLUPE BARCELONE? / 'Ja sam odgovoran za našu situaciju, nisam siguran što će biti sa mnom'

U nastavak sezone ušli su kao prvi, ali nisu uspjeli doći do naslova

17.7.2020.
8:56

Nogometaši Real Madrida osvojili su naslov prvaka Španjolske nakon što su u predzadnjem kolu Primere pobijedili u Madridu Villarreal s 2-1, uz asistenciju za prvi gol Reala Luke Modrića, dok je Barcelona u potpunosti razočarala nakon poraza od Osasune kod kuće.

MESSI DIVLJAO NAKON ŠTO IH JE PONIZILA PUNO SLABIJA MOMČAD: /

U prijenosu uživo žestoko je kritizirao suigrače

Hrabri gosti su poveli preko Arnaiza (15), Messi je izjednačio u 62. minuti, a Osasuna i s igračem manje pogotkom Tporesa (90+4) dolazi do velike pobjede. Ivan Rakitić je igrao do 67. minute.

Real Betis' Spanish coach Quique Setien sits on the bench before the Spanish league football match between FC Barcelona and Real Betis at the Camp Nou stadium in Barcelona on November 11, 2018. (Photo by Josep LAGO / AFP)

Trener Barcelone Quique Setien preuzeo je odgovornost i poručio da je svjestan da bi uskoro mogao biti bivši.

“Ja sam odgovoran za našu situaciju jer sam trener ove momčadi. Nadam se da ćemo u Ligi prvaka izgledati drugačije, ali nisam siguran što će se dogoditi sa mnom”, poručio je Setien.

Barcelona 8. kolovoza čeka uzvratna utakmica osmine finala Lige prvaka s Napolijem nakon što je prva utakmica završila 1:1.