ZA ANTOLOGIJU / Senzacionalni Vatreni postigao jedan od najljepših i najboljih golova ikad: Pogledajte ovo čudo

Josip Brekalo zabio jedan od svojih najboljih golova ikad

22.11.2021.
23:15

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo postigao je u ponedjeljak navečer megagol u domaćoj pobjedi Torina nad Udineseom (2-1) u dvoboju 13. kola Serie A.

DALIĆEV ADUT ZA KATAR ODUŠEVIO SVIJET /

Jeste li vidjeli vi to, ljudi moji? Ne viđate takve golove baš često, ovo je nešto najbolje u posljednje vrijeme'

Brekalo je gol u dresu Torina postigao u 8. minuti i to prelijepim volejem, s nekih 25 metra iz prve, neobranjivo dolje desno u mrežu, moćno i precizno. OVDJE pogledajte taj gol.

Bio je to njegov jedan od najboljih i najljepših golova ikad u karijeri. Brekalu je, također, to bio treći gol u osmom nastupu za Torino ove sezone, nakon što je došao na posudbu iz Wolfsburga za milijun eura. Ukupno mu je to u ovoj godini 4 gol, ako računamo i jedan postignut u Bundesligi...

Kod Jurića je bio standardan igrač prije nego što je zbog ozljede propustio zadnje dvije prvenstvene utakmice protiv Sampdorije i Spezije.

Inače, na 2-0 za Torino povećao je Bremer u 48. minuti, a za goste je smanjio Forrestieri (77).

Brekala je u 82. minuti zamijenio bivši Vatreni, Marko Pjaca. Inače, Brekalo je ostvario učinak od jednog gola, dva ključna dodavanja i dva precizna ubacivanja u utakmici, prema brojkama s Twittera...

Torino je pobjedom došao na 11. mjesto s 17 bodova, dok je Udinese 15. s 14 bodova.

1. SSC Napoli 13 10 2 1 26:7 19 32
  2. AC Milan 13 10 2 1 29:15 14 32
  3. Inter 13 8 4 1 32:15 17 28
  4. Atalanta Bergamo 13 7 4 2 27:17 10 25
  5. AS Roma 13 7 1 5 23:15 8 22
  6. Lazio 13 6 3 4 25:21 4 21
  7. ACF Fiorentina 13 7 0 6 20:17 3 21
  8. Juventus Torino 13 6 3 4 18:15 3 21