pobjeda redsa / Salah konačno zabio i ispisao povijest, Liverpool preokrenuo na St. Mary'su i vratio se na vrh

Nogometaši Liverpoola uspjeli su doći do 3:1 pobjede na gostovanju kod Southamptona te se vratiti na prvo mjesto ljestvice

5.4.2019.
23:10
AP Images

Drama za naslov prvaka Engleske ide dalje, a večeras je "na potezu" bio Liverpool koji je morao pobijediti na gostovanju kod Southamptona. U tome je i uspio, ali nikako nije bilo lako momčadi Jurgena Kloppa.

Liverpool se rano našao u zaostatku, a do kraja poluvremena uspio je izjednačiti. Ipak, u završnih deset minuta susreta uspio je postići nova dva gola i doći do vrijedne pobjede. Sušu golova prekinuo je i Mohamed Salah koji je stigao do 50. pogotka u ovom natjecanju.