RUSI ISPRALI GORAK OKUS PORAZA OD BELGIJE: / Kazahstancima utrpali četiri komada za veliku pobjedu

Domaćin prošlogodišnjeg Svjetskog prvenstva upisao je prvu pobjedu u kvalifikacijama

24.3.2019.
17:35

Reprezentacija Rusije je u svojoj drugoj utakmici u okviru grupe I kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. stigla do prve pobjede. Nakon što su Rusi izgubili u prvom kolu od Belgije na gostovanju s 3:1, u drugom kolu su stigli do uvjerljive pobjede od 4:0 na gostovanju kod Kazahstana.

Rutinski odrađeno

Denis Cheryshev je doveo Rusiju u vodstvo u 19. minuti da bi u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena isti igrač povisio na 2:0. U 52. minuti Dzyuba je pogodio za 3:0, da bi konačni rezultat postavio igrač Kazahstana Beysebekov koji je postigao autogol.

Reprezentacija Walesa je u grupi E na svom terenu stigla do pobjede protiv reprezentacije Slovačke od 1:0 u svojoj prvoj utakmici kvalifikacija. Jedini gol je postigao Daniel James u 5. minuti za važna tri boda repretentacije Walesa.