RUŠE SVE PRED SOBOM: / Novi rekord Bavaraca prestravit će suparnike

Bayern je na gostovanju protiv Werdera u 9. kolu došao do devete uzastopne pobjede u prvenstvu i time nadmašio svoj dosadašnji rekord iz Bundeslige.

17.10.2015.
17:43

Pobjednički pogodak zabio je Thomas Mülleru 23. minuti nakon dodavanja Thiaga. SVe je bilo u znaku broja devet, jer je to bio deveti Müllerov gol sezone. Njemački reprezentativac zabio je dva pogotka više nego cijeli Werder ove sezone.

Arsenal će strepiti na Emiratesu

Bayern uistinu djeluje moćno, Arsenalu sljedećeg tjedna neće biti nimalo lako na Emiratesu, "topnicima" se, ako Bavarci budu nemilosrdni kao dosad, smiješi novi poraz u Ligi prvaka.

Hat-trick Krusea

Schalke je jedva u Gelsenkirchenu pobijedio Herthu s 2:1 nakon što su gosti izjednačili s igračem manje, a pobjedu je Schalkeu donio Meyer u 90. minuti.

U spektakularnoj utakmici Wolfsburg je s 4:2 porazio Hoffenheim uz "hat trick" Maxa Krusea, dok su u Hamburgu HSV i Bayer igrali bez golova. Ivica Olić nije ulazio u igru, a Ivo Iličević je odigrao cijelu utakmicu za HSV, dok je Tin Jedvaj kod gostiju igrao od 60. minute.

Bayern vodi s 27 bodova ispred Borussije Dortmund (20), Schalkea (19) i Wolfsburga (15).