OBITELJSKA PODBADANJA / Romeo Beckham objavio fotografiju s tatom Davidom i brutalno mu spustio: Slavni nogometaš odgovorio mu jednom riječju

Veliki derbi Arsenala i Manchester Uniteda pratio je bivši nogometaš Crvenih vragova David Beckham

23.1.2023.
11:23

U derbiju 21. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je pobijedio Manchester United s 3-2 i ponovo ima pet bodova prednosti ispred Manchester Cityja.

NOVO 'ORUŽJE' /

Sudac ispisao povijest u velikom derbiju: Prvi put pokazan je bijeli karton, znate li što on znači?

United je poveo u 17. minuti golom Marcusa Rashforda, no samo sedam minuta kasnije izjednačio je Edward Nketiah. U 53. minuti je Bukayo Saka lijepim udarcem s više od 20 metara okrenuo rezultat u korist domaćina, no radost Topnika kratko je trajala. U 59. minuti je nakon ubačaja iz kornera izjednačio Lisandro Martinez.

Arsenal je u završnoj četvrtini susreta bio bolji, nizao je prilike, no Odegaard i Saka nisu bili precizni. Ipak, u 90. minuti Arsenal je zabio za pobjedu, a strijelac je bio Nketiah koji je postigao svoj drugi gol na utakmici.

Arsenal ponovo ima pet bodova ispred Manchester Cityja koji je rutinski pobijedio Wolverhampton sa 3-0 uz tri gola norveškog napadača Erlinga Haalanda (40, 50-11m, 54).

Veliki derbi na Emiratesu pratio je i bivši nogometaš Crvenih vragova David Beckham i to u društvu sina Romea koji je inače veliki navijač Arsenala.

"Lijepo spavaj, tata", napisao je Romeo uz fotografiju s ocem na Instagramu.