SJAJNA UTAKMICA / Roma se spasila od poraza protiv Napolija u posljednjim trenucima: Na vrhu Serije A pravi 'čušpajz'

Roma i Napoli remizirali su u derbiju

18.4.2022.
21:23

U prvoj utakmici 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva igranoj u ponedjeljak Napoli i Roma su igrali 1-1 (1-0).

OSTAO JE 'PAF' /

I njega se može šokirati: Slovenska novinarka iznenadila Novaka Đokovića: 'Nikad nisam dobio ovakvo pitanje'

Napoli je poveo rano u utakmici kada je Insigne (11-11m) iskoristio kazneni udarac kojega je skrivio Ibanez prekršajem na Lozanu, no u drugom poluvremenu domaći su se odlučili na branjenje minimalne prednosti umjesto na igru te za takav pristup bili kažnjeni u prvoj minuti sudačke nadoknade kada je El Shaarawy (90+1) preciznim udarcem sa 14-15 metara okončao lijepu akciju svog sastava i atraktivno dodavanje Abrahama.

Treći Napoli sada ima 67 bodova, četiri manje od vodećeg Milana, a dva manje od drugog Intera koji je odigrao susret manje, dok je Roma peta sa 58 bodova, pet manje od četvrtog Juventusa, a dva više od šestog Lazija i sedme Fiorentine koja je odigrala susret manje.