RIJEKIN IDUĆI SUPARNIK U EL I DALJE VODEĆI U PRIMERI: / Anoeta je težak travnjak, Riječani će tek vidjeti koliko

Baskijski sastav sada vodi na ljestvici sa 24 boda, jednim bodom više od Atletico Madrida

29.11.2020.
23:45

Nogometaši Real Sociedada, idućeg suparnika Rijeke, zadržali su u nedjelju navečer vodeću poziciju na ljestvici španjolskog prvenstva nakon što su u susretu 11. kola na svom terenu odigrali 1:1 protiv Villarreala.

[FOTO, VIDEO] GRIEZMANN ZABIO NAJBOLJI, NAJLJEPŠI GOL U SVOM ŽIVOTU: /

Ovo je za TV špice, za sva vremena

Baskijski sastav vodi na ljestvici sa 24 boda

Oba gola pala su iz kaznenih udaraca. Gosti su poveli u 6. minuti golom Gerarda Morena, a izjednačio je Mikel Oyarzabal u 33. minuti.

Baskijski sastav sada vodi na ljestvici sa 24 boda, jednim bodom više od Atletico Madrida. Idući susret Real Sociedad će imati u četvrtak kadaa na Anoetu dolazi Rijeka.